Kraków 20 grudnia 2021 roku
Zwracam się do Państwa w szczytowej fazie 4 fali pandemii, mając nadzieję, że znajdziecie Państwo chwilę na zapoznanie się z poniższymi informacjami:
 
  • Minęło 4 miesiące od 20 Zjazdu PTAiIT – nagrania wykładów są dostępne pod linkiem anest2020.syskonf.pl/login do końca lutego 2022 roku dla zarejestrowanych Uczestników Zjazdu.
    Po tym terminie będą dostępne bez opłaty dla AKTYWNYCH CZŁONKÓW PTAiIT tzn. dla osób z opłaconą do dnia 31 stycznia 2022 roku składką członkowską na 2022 rok wraz z podaniem adresu e-mailowego oraz wyrażeniem zgody na jego użycie
     
  • W październiku br. Zarząd Główny PTAiIT, Wykładowcy oraz Uczestnicy Konferencji pt. Jak przygotować OAiIT na czwartą falę pandemii (link do wykładów mp.pl/oit/wyklady/283662,istota-pandemii-sars-cov2 dla zarejestrowanych użytkowników portalu Medycyna Praktyczna) wystosowali Apel 4 Fali z prośbą o odpowiedzialność i zaszczepienie się przeciwko Covid-19 – apel dostępny jest pod linkiem anestezjologia.org.pl/aktualnosc/apel-4-fali
     
  • Przyszły rok bez wątpienia będzie dla nas nadal bardzo trudnym czasem wobec trwającej pandemii i jej dewastacyjnymi skutkami dla całego systemu ochrony zdrowia. Będąc świadomi odpowiedzialności za pacjentów pragniemy ogłosić Rok 2022 Rokiem Interdyscyplinarnego Bezpieczeństwa Pacjenta i zaapelować o współpracę w zakresie bezpieczeństwa w 12 lat od publikacji Deklaracji Helsińkiej o Bezpieczeństwie Pacjenta w Anestezjologii i Intensywnej Terapii (DeHeBePA – dokument dostępny pod linkiem ceea.pl/NNZKCZ.html). Szczegóły programu będą przedstawiane na naszej nowej stronie internetowej od stycznia przyszłego roku.

W imieniu ZG PTAiIT Życzę Państwu Spokojnych i Bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Prof. dr hab. med. Janusz Andres

Prezes PTAiIT


Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy,


Już miesiąc minął od zakończenia Zjazdu PTAiIT, ale do dnia dzisiejszego otrzymujemy od Państwa dowody na to, iż było warto podjąć ryzyko i zorganizować nasze spotkanie w formie stacjonarnej.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego i Naukowego pragnę podziękować wszystkim Uczestnikom za udział w Zjeździe. Byliście Państwo z nami,  pomimo licznych obowiązków służbowych  i  niepewnej sytuacji pandemicznej.

Wielkie podziękowania należą się naszym Partnerom, Firmom - Organizatorom Sesji oraz wszystkim Wystawcom. Bez Państwa wsparcia nie udałoby się zorganizować Zjazdu,  tak różnorodnego zarówno pod względem tematycznym, jak i organizacyjnym, a jednak niewiele odbiegającego od poprzednich naszych spotkań.  Dziękujemy całemu Zespołowi wspaniałego obiektu, jakim jest Centrum Kongresowe ICE Kraków - Państwa profesjonalizm zyskał uznanie zarówno Organizatorów jak i Uczestników.

Przede wszystkim jednak dziękuję Wykładowcom i Prowadzącym Sesje - polskim i zagranicznym, którzy przyczynili się do stworzenia pełnego obrazu współczesnej Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Poprzez Państwa zaangażowanie i czynny udział w programie merytorycznym Zjazdu, doskonale przekazaliście Państwo naszemu środowisku z jakimi problemami zmagamy się na co dzień, z czego jesteśmy dumni i co należy poprawić, a także jakie wyzwania stoją przed nami w przyszłości.

Wkrótce będziemy mogli zapoznać się z wszystkimi wykładami programu naukowego XX Zjazdu PTAiIT, nagranymi w trakcie trwania wydarzenia. Z chwilą umieszczenia nagrań na stronie internetowej, prześlemy Państwu informację o sposobie dostępu do nagranych materiałów. Zapewniam Państwa, że unikalne wartości edukacyjne powodują, iż materiał ten z pewnością wart jest odtworzenia w ciągu najbliższych miesięcy.  

Pragnę życzyć Państwu wiele optymizmu, sukcesów zawodowych i osobistych oraz wytrwałości w codziennych zmaganiach z rzeczywistością, nawet gdyby miała to być kolejna fala pandemii.

Prof. dr hab. med. Janusz Andres
Prezes Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Partnerzy Zjazdu

Platynowy Partner


Złoty Partner


Srebny Partner


Brązowy PartnerOrganizatorzy sesji firmowychWystawcy

Patronat medialny